Nasza misja

Witamy Cię w naszej wirtualnej pracowni Kurs Rysunku Moduł – online.
Jesteśmy pracownią rysunku i malarstwa, która od ponad 25-ciu lat działa stacjonarnie w centrum Warszawy. Moduł od wielu lat cieszy się opinią jednej z najlepszych pracowni plastycznych, organizatora zajęć pozaszkolnych.

Od początku naszej działalności sukcesywnie budujemy najwyższy poziom plastyczny, którym może się legitymować dosłownie kilka miejsc w Polsce. Aby obejrzeć prace, powstające w naszej pracowni zapraszamy Cię na Instagram oraz do galerii na naszej stronie WWW.
Istotne jest, abyś był czuł, że jesteś w dobrych rękach. Był pewien, że my "wiemy, co robimy".
Bezpłatny kurs rysunku online rozpoczniemy od wiadomości fundamentalnych — podstawowych. Jeżeli chcesz efektywnie wykorzystać nasze materiały do swojego rozwoju plastycznego, warto rozpocząć od pierwszej lekcji, bez względu na swój poziom zaawansowania. Staramy się, by lekcje nie były długie i monotonne. Nie będziemy nagrywali nudnych filmów! Przedstawimy konkretne ćwiczenia opatrzone materiałem pisanym, graficznym i filmowym. Nie udajemy, że nauczymy cię wszystkiego i tylko po zajęciach w naszej wirtualnej pracowni osiągniesz mistrzowski poziom. W ramach zajęć internetowych przekażemy Ci solidne podstawy. Jeżeli będziesz chciał się dalej rozwijać i zapisać się na zajęcia stacjonarne, z radością powitamy cię w naszej pracowni. Serdecznie zapraszamy na pierwszą lekcję !

 

© MODUŁ - All Rights Reserved