Znaleziono 4 wpisy z tagiem "kurs rysunku darmowy online"

Opublikowano 05 Listopada 2021
Lekcja 7 - sposób na narysowanie drewna.

Zapraszamy Cię do obejrzenia siódmego odcinka kursu rysunku online, w którym skupimy się na tym jak ciekawie i plastycznie narysować drewno. W ramach materiału blogowego dowiesz się wielu ciekawostek i zobaczysz na własne oczy, jak przebiega proces rysowania drewna.

Opublikowano 25 Października 2021
Lekcja 6 - Kurs Rysunku Online

Zapraszamy do obejrzenia szóstego odcinka naszego kursu online. W tym filmie pokazujemy, w jaki sposób narysować i wycieniować kulę. Jest to zagadnienie, które interesuje wielu początkujących rysowników — tutaj krok po kroku wytłumaczone. Jeżeli rysowałeś w na zajęciach w Module pierwszą martwą naturę z kulkami i młynkiem do kawy ten materiał okaże się szczególnie pomocny.

Opublikowano 30 Września 2021
Lekcja 3 - Kurs Rysunku Online

Serdecznie zapraszamy na trzecią lekcję modułowego kursu online. Jeżeli jesteś osobą rozpoczynającą, naukę i stawiającą swoje pierwsze kroki w nauce rysunku, ten film jest kierowany właśnie do Ciebie. Zapraszamy !

Opublikowano 26 Września 2021
Lekcja 2 - Kurs Rysunku Online

Serdecznie zapraszamy na drugą lekcję modułowego kursu online. Jeżeli jesteś osobą rozpoczynającą, naukę i stawiającą swoje pierwsze kroki w nauce rysunku, ten film jest kierowany właśnie do Ciebie. Zapraszamy !

© MODUŁ - All Rights Reserved