Lekcja 2 - Kurs Rysunku Online

Opublikowano 26 Września 2021
Udostępnij:

Film

Hej.

Serdecznie Cię zapraszamy na drugą lekcję naszego kursu rysunku online. W ramach tych zajęć wykonamy naszą pierwszą pracę rysunkową. Zakładamy oczywiście, że ćwiczenia kreski z pierwszych zajęć były tylko rozgrzewką. 

Ważne jest, byś opanował podstawowe kształty jak kwadrat i koło. Rysunek takich figur geometrycznych może się wydawać, na pozór, trywialnie prosty. Jednak w rzeczywistości tak nie jest — jest to materiał, który także trzeba przestudiować.

W czasie drugiej lekcji zajmiemy się kwadratem i rysunkiem jednobiegowych sześcianów, bazujących na formie płaskiego kwadratu. Oto zdjęcie pracy, która została wykonana na filmie. 

Rysowanie kształtów - kwadratu i koła

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego. Ważne jest, byś przed wykonaniem pracy zapoznał się z nim, w skupieniu, od początku do końca. W trakcie pracy nad swoją kompozycją pamiętaj, że możesz wykonać znacznie więcej kwadratów i oczywiście sześcianów. Możliwe jest także przeznaczenie całej formatki 50/70 na kompozycje kwadratów a drugiej tylko na sześciany. Powodzenia ! 

© MODUŁ - All Rights Reserved