Kurs rysowania - bezpłatne lekcje online

Opublikowano 24 Września 2021
Lekcja 1 - Kurs Rysunku Online

Serdecznie zapraszamy Cię na pierwszą lekcję w ramach naszego kursu rysunku online. Jeżeli jesteś osobą rozpoczynającą, naukę i stawiającą swoje pierwsze kroki w nauce rysunku, ten film jest kierowany właśnie do Ciebie. Zapraszamy !

 

Opublikowano 26 Września 2021
Lekcja 2 - Kurs Rysunku Online

Serdecznie zapraszamy na drugą lekcję modułowego kursu online. Jeżeli jesteś osobą rozpoczynającą, naukę i stawiającą swoje pierwsze kroki w nauce rysunku, ten film jest kierowany właśnie do Ciebie. Zapraszamy !

Opublikowano 30 Września 2021
Lekcja 3 - Kurs Rysunku Online

Serdecznie zapraszamy na trzecią lekcję modułowego kursu online. Jeżeli jesteś osobą rozpoczynającą, naukę i stawiającą swoje pierwsze kroki w nauce rysunku, ten film jest kierowany właśnie do Ciebie. Zapraszamy !

Opublikowano 01 Października 2021
Lekcja 4 - Kurs Rysunku Online

Serdecznie zapraszamy na czwartą lekcję modułowego kursu online. Jeżeli jesteś osobą rozpoczynającą, naukę i stawiającą swoje pierwsze kroki w nauce rysunku, ten film jest kierowany właśnie do Ciebie. Zapraszamy !

Opublikowano 06 Października 2021
Lekcja 5 - Kurs Rysunku Online

Serdecznie zapraszamy na piątą lekcję modułowego kursu online. Te zajęcia mogą okazać się dla ciebie przełomowe i zawierają ważną tajemnicę. Nawet jeżeli nie oglądałeś poprzednich lekcji, możesz ją obejrzeć i czerpać z wiedzy i rad w niej zawartych.

© MODUŁ - All Rights Reserved